AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Bystrzycka 59, 04-928 Warszawa

Wczesne wykrycie problemów z sercem pozwala na efektywne leczenie danego schorzenia. Pacjenci w wieku od niemowlęcego do 18. roku życia powinni zostać skierowani do kardiologa dziecięcego. Zapewnia on profesjonalną opiekę, rzetelną diagnostykę oraz przyjazną atmosferę w gabinecie.

Poradnia kardiologiczna zajmuje się małymi pacjentami, u których wykryto takie nieprawidłowości jak wady i schorzenia serca lub naczyń krwionośnych, nieprawidłowe ciśnienie czy zaburzenia w rytmie bicia serca. Regularne wizyty u kardiologa powinny również odbywać maluchy po zabiegach i operacja kardiochirurgicznych. To rodzice lub opiekunowie odpowiadają za zdrowie najmłodszych. Konsultacja ze specjalistą, jakim jest kardiolog dziecięcy, powinna mieć miejsce przy najmniejszym podejrzeniu schorzenia związanego z układem krwionośnym. Więcej informacji znajduje się na stronie fitmedica.pl.

Źródło: Kardiolog dziecięcy • http://www.fitmedica.pl/

Fabryka Gadżetów