Dane firmy

https://bedlayn.pl/12-lozka-pietrowe-i-antresole


Bedlayn


Janówka Wschodnia 10, 22-435 Komarów

Tel: 506 422 601

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szukasz łóżka do pokoju dziecka? Koniecznie sprawdź wyjątkową ofertę, jaką przedstawia nam sklep Bedlayn. Znajdziesz tutaj zarówno białe, jak i kolorowe łóżka. W sprzedaży są również modele z szufladami, które bedą świetnym rozwiązaniem, ponieważ jest to dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy. To istotne, albowiem będąc właścicielami małego mieszkania szukamy rozwiązań, które pozwolą nam w odpowiedni sposób zaaranżować wnętrze.

W celu oszczędności miejsca, a także naszego domowego budżetu, tanie łóżka piętrowe w pokoju zamieszkiwanym przez dwójkę dzieci byłyby bardzo dobrym rozwiązaniem. Producent ten zapewnia nas o wysokiej jakości zakupionego łóżka, a także o wysokim poziomie bezpieczeństwa oferowanych produktów. Wiadomo, że dla każdego rodzica bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Komfortowy i spokojny sen pociechy odgrywa dużą rolę w życiu rodziców, którzy mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich maluch jest bezpieczny.

Źródło: Tanie łóżka piętrowe - http://bedlayn.pl/
  • Nam bardzo przypadły kolorowe łóżka, mamy jedno z nich w pokoju naszej córeczki - praktyczne i równocześnie solidnie wykonane. Mamy pewność, że dziecko śpi bezpiecznie. :)

  • Użytkownik yoftom dodał komentarz 2019-03-13 15:42:55
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Egeria Sp.z o.o.


Krakowskie Przedmieście 53, Lublin

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis