Brain Gym Sp. z o.o.

Branickiego 14, 02-972 Warszawa (Wilanów)

Tel:

Nie chcesz dłużej patrzeć na to, jak Twoje dziecko zmaga się z trudnościami, jakich przysparza mu nauka w szkole? Twoja pociecha może tak samo, jak inne dzieci z najlepszymi ocenami z łatwością przyswajać przekazywaną mu przez nauczycieli wiedzę. Wystarczy, że dasz mu możliwość skorzystania z programu BrainRX, który powstał z myślą o dzieciach (od szóstego roku życia) i dorosłych ze słabo rozwiniętymi zdolnościami do zapamiętywania, koncentrowania się na problemie i nie tylko. Dzięki niemu możliwe jest poprawienie umiejętności poznawczych. Przy okazji program ten wpływa na wzrost pewności siebie oraz na zmniejszenie poziomu stresu.

Jeżeli zastawiasz się, jak poprawić pamięć i koncentrację, skorzystaj z darmowych konsultacji. Umówisz się na nie poprzez krótki formularz udostępniony na stronie braingym.pl.

Źródło: Jak poprawić pamięć i koncentrację