Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk

Kasprzaka 44, 01-224 Warszawa

Tel: 22 343 2000

Środki do zwalczania szkodników wśród owadów muszą mieć odpowiedni skład, aby były skuteczne. W innym przypadku mogą się okazać niczym innym, jak tylko i wyłącznie środkiem zapachowym o mniej lub bardziej drażniącym zapachu. Stworzenie takich środków nie jest proste, tym bardziej, że na różne grupy owadów oddziałują inne składniki. Analizą i przygotowaniem odpowiedniego składu zajmują się między innymi badacze, których ofertę można znaleźć na Instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl.

Instytut Chemii Fizycznej PAN oferuje swoje usługi zarówno klientom detalicznym, jak i firmom. Dzięki wykształconym metodom badawczym możliwe jest szybkie znalezienie najlepszego skłądu dla wielu substancji, czy też możliwe jest wyeliminowanie szkodliwych składników z ich składu. Opracowywaniem tego rodzaju analiz zajmują się specjaliści, w tym profesorowie, którzy w swoich karierach dokonali już wielu przełomowych badań.

Źródło: Oferta Instytutu Chemii Fizycznej PAN