Dane firmy

https://www.aptekawsieci.pl/pl/p/HEEL-Vertigoheel-zawroty-glowy-tabletki-50szt/3335


Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, 47-400 Racibórz

Tel: 324151467

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie wszyscy dobrze znoszą jazdę samochodem. Nadal wiele osób cierpi z powodu choroby lokomocyjnej. Część suplementów diety zwalczających objawy choroby lokomocyjnej jednak przynosi ze sobą skutki uboczne w postaci senności czy niższego poziomu koncentracji. Alternatywnym rozwiązaniem dla takich suplementów diety jest lek homeopatyczny Vertigoheel. Preparat zawiera naturalne składniki, dlatego też może być stosowany nawet przez dzieci powyżej 12 roku. Pozwala zwalczać nudności, rozdrażnienie czy zawroty głowy.

Innym lekiem homeopatycznym dostępnych w aptekach internetowych jest np. Viburcol. Ten preparat stosuje się u niemowląt, które cierpią z powodu np. kolek, zaparć. Skład jest bezpieczny, by można je było stosować u małych dzieci. Na aptekawsieci.pl zamieszczone są dodatkowe informacje na temat leków homeopatycznych.

Źródło: Vertigoheel | Aptekawsieci
  • Mojemu dziecku ten lek homeopatyczny pomógł na chorobę lokomocyjną. Zuważyłam, że nie ma po nim niechcianych skutków ubocznych. Teraz podróż samochodem czy autobusem nie wiąże się już ze złym samopoczuciem.

  • Użytkownik exyitpo dodał komentarz 2018-06-14 12:42:48
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

AQUAWIERT


Bielska 85, Miedzybrodzie Bialskie

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis