Dane firmy

http://maleks.pl/wafle_wysokocukrowe.html


Maleks


Lemany 19, 07-214 Zatory

Tel: 509 074 985

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Renoma marki bez względu na branżę jest ważna i warunkuje sukces wizerunkowy. Maleks to jeden z tych graczy na rynku spożywczym, jaki może się pochwalić wieloma osiągnięciami. W tym momencie jest to ceniony dostawca wafli lodowych i deserowych, a także rurek do bitej śmietany i kremów. Firma działa aktywnie od 1974 roku, pozyskując systematycznie coraz większe grono odbiorców. Są to najczęściej odwiedzane cukiernie, lodziarnie, jak również kawiarnie i restauracje. Wszyscy, którym zależy na wysokiej jakości.

Do produkcji wszystkich wyrobów w zakładzie wykorzystywane są starannie dobierane surowce. To dzięki nim wszystkie wypieki mają wyborny smak i świetny wygląd. Również z tej przyczyny miseczki waflowe do lodów polecanej marki tak bardzo wyróżniają się na tle konkurencji. Chrupkie i delikatne wspaniale eksponują lodowe kompozycje, w których pojawiają się też kawałki owoców, frużeliny czy słodkie sosy.

Źródło: Maleks - Miseczki waflowe do lodów
  • Dla mnie takie miseczki waflowe powinny być przede wszystkim chrupkie i estetyczne wyglądać, tak by lody na nich podane smakowały jeszcze bardziej. :)

  • Użytkownik asesest dodał komentarz 2018-03-23 12:06:10
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Fabryka Gadżetów


Skoroszewska 1 B, Warszawa

Splendear.com


Osmańska 5, Warszawa

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis