Dane firmy

https://debowymlyn.pl/podlogi/


Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn”


Iglasta 6, 64-100 Leszno

Tel: 730 332 337

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jeśli masz sentyment do tego, by w Twoim domu było prawdziwe drewno, nawet na podłodze, to możesz wciąż zdecydować się na prawdziwe parkiety, które będą się doskonale prezentować w każdej sytuacji. Jednym z wciąż popularnych rodzajów drewna jest dąb, którego szlachetny wygląd bardzo dobrze prezentuje się w każdej przestrzeni. Właśnie dlatego deska dębowa z Poznania jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań przez klientów, którzy oczekują wysokiej jakości podłóg w swoich domach czy nawet biurach. 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat cen i różnych rodzajów desek podłogowych, wejdź na stronę debowymlyn.pl i tam zapoznaj się z tą niepowtarzalną ofertą salonu podłóg, w którym znajdziesz naprawdę wiele różnych rozwiązań. Któreś z nich na pewno spodoba Ci się do tego stopnia, że dojdziesz do decyzji o jego montażu u siebie. 

Źródło: Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn” - Deska dębowa w Poznaniu
  • Myślę, że takie podłogi, jakie ma w swojej ofercie Salon "Dębowy Młyn", to inwestycja na długie lata - wysokiej jakości deska podłogowa będzie się świetnie prezentować, czy to w domu czy biurze.

  • Użytkownik erero dodał komentarz 2018-03-12 13:05:56
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis