SGS Polska Sp. z o. o.

Jana Kazimierza 3, 01-248 Warszawa

Dyrektywy i przepisy prawne dotyczące dozwolonego stężenia niektórych substancji w środowisku pracy od czasu do czasu ulegają zmianom. Warto być jednak z nimi na bieżąco - w przeciwnym razie firma może zapłacić kary za przekroczenie dozwolonych limitów lub narazić swoich pracowników na pracę w szkodliwych warunkach. Dlatego tak ważne są regularne pomiary emisji niektórych substancji, dokonywane przez profesjonalne firmy, takie jak ta ze strony sgs.analizysrodowiska.pl.

W ramach usługi eksperci dokonają pomiarów emisji rtęci ze spalanych paliw czy innych gazów i płynów. Do badań wykorzystywane są nowoczesne, precyzyjne sprzęty, dzięki czemu możliwe jest wykrycie nawet niewielkich przekroczeń dopuszczalnych norm. Oferta firmy SGS skierowana jest m.in. do zakładów produkcyjnych, fabryk czy innych przedsiębiorstw narażonych na wytwarzanie szkodliwych substancji.

Źródło: Pomiary emisji