Dane firmy

http://willa-jerrego.pl/skuteczne-odchudzanie/


WILLA JERREGO


Turystyczna 16a, 43-370 Szczyrk

Tel: 532809910

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Coraz więcej osób interesuje się dietami warzywno-owocowymi, które mają za zadanie oczyścić nasz organizm z toksyn. Autorką najsłynniejszej tego typu diety, jest dr Ewa Dąbrowska. Nie wszyscy wiedzą jednak, że początkowo była to dieta stricte lecznicza, która miała pomóc pacjentom z różnymi problemami zdrowotnymi w oczyszczeniu i regeneracji organizmu.

U pacjentów, stosujących taką dietę następowała też znaczna redukcja masy ciała, a to spowodowało, że dziś dla wielu osób, dieta warzywno-owocowa, to dieta odchudzająca. Ośrodki wczasowe, organizujące turnusy odchudzające, uwzględniają to w swoich ofertach. Wystarczy zajrzeć na willa-jerrego.pl, aby się o tym przekonać.

Ogłasza się tam rekomendowany ośrodek wczasowy ze Szczyrku, który zaprasza wszystkich gości do skorzystania z Programu Skuteczne Odchudzanie, którego podstawą są trzy diety opracowane według zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej. Sama dieta, to jednak nie wszystko, dlatego dietetycy, fizjoterapeuci i masażyści popracują też nad Twoim ciałem, gwarantując, np. redukcję cellulitu.

Źródło: Dieta warzywno owocowa ośrodki
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

AQUAWIERT


Bielska 85, Miedzybrodzie Bialskie

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis