Dane firmy

https://zielonypomponik.pl/category/wydarzenia-roczek


Zielony Pomponik


Graniczna 24, 64-000 Kościan

Tel: 533 850 914

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Najbliższa rodzina, znajomi, rodzice, no i oczywiście chrzestni to obowiązkowy zestaw gości w czasie pierwszych urodzin. Oprócz nich obowiązkowy jest także wystrój sali lub pokoju, bo to pierwsze urodziny i jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu malucha. W przyszłości będzie je wspominał tylko ze zdjęć, dlatego warto zadbać o to, żeby było co wspominać. Dekoracje pomieszczeń można zamówić w sklepie Zielonypomponik.pl, który od lat zajmuje się sprzedażą najpiękniejszych wzorów.

Dekoracje na roczek chłopca mogą być rozmaite. W ofercie sklepu znajdują się balony w kształcie cyfr, które mówią jasno z jakiej okazji ludzie się zebrali. Poza tym dostępne są różnego rodzaju konfetti, wstążki, kule papierowe i z bibuły, balony w rożnych kształtach oraz wiele przedmiotów użytkowych, jak słomki, talerzyki, serwetki. Wszystko zostało dopasowane pod względem kolorystycznym, dlatego klienci mogą kompletować towar zgodnie z płcią dziecka. 

Źródło: Roczek chłopca dekoracje
  • Dekoracje dostępne w tym sklepie pozwolą na to by urodziny naszego dziecka miały odpowiednią oprawę. Od balonów po słomki, talerzyki - wybór mamy tam spory.

  • Użytkownik sutiorno dodał komentarz 2018-10-08 11:26:37
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis