Dane firmy

http://bisbud.com.pl/products/okna-dachowe-fakro/


Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Lwowska 120, 35-301 Rzeszów

Tel: 502 625 522

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Od wielu lat na rynku budowlanym na Podkarpaciu znana jest hurtownia, która zaopatruje swoich klientów w najróżniejsze artykuły budowlane. Wśród bogatego asortymentu dostępnego w Tyczynie i Rzeszowie są też okna dachowe takich marek jak Fakro czy Velux. Obie te firmy słyną ze swoich wyrobów, które są:

  • nowoczesne,
  • funkcjonalne,
  • wygodne w użyciu,
  • atrakcyjne cenowo.

Dzięki tak bogatej i ciekawej ofercie każdy klient ma szanse na zakup dokładnie tego, co jest mu niezbędne przy budowie lub remoncie, a jak wiadomo, pomieszczenia na poddaszu są ostatnio bardzo popularne i nawet w starszych domach, korzystając z remontu, coraz częściej montuje się na skosach dachu takie okna. Aby obejrzeć pełną ofertę lub zapytać o dostępność produktów, warto pojechać bezpośrednio do hurtowni lub skontaktować się z personelem sklepu za pomocą strony bisbud.com.pl.

Jeśli chodzi o funkcjonalność i komfort użytkowania, to asortyment hurtowni obejmuje najróżniejsze okna, w tym obrotowe, uchylno-obrotowe i o podwyższonej osi obrotu. Z pewnością nowością są okna z różnymi pakietami szybowymi z powłoką łatwo zmywalną.

Źródło: Okna dachowe rzeszów
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

FRATERIS-AQUA


Cicha 7, Rzeszów

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis