Dane firmy

http://www.confero.pl/konferencje/1/warszawa


B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.


Sianowska 37/2, 60-431 Poznań

Tel: +48 61 663-86-88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warszawa pod względem organizacji różnych konferencji może zaproponować wiele różnych miejsc, w których można zorganizować tego typu wydarzenie. Trzeba jedynie wybrać odpowiedni lokal, w którym wszystko to może się obyć, żeby mieć pewność, że dołożyłeś wszelkich starań, by to zadanie jak najbardziej sobie ułatwić i jednocześnie zagwarantować gościom niezapomniane wrażenia. Sale konferencyjne w Warszawie w większości wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia prowadzenie obrad i tym samym możliwe jest zadbanie o to, by nie było żadnych wpadek technicznych. 

Na stronie confero.pl znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje na temat tego, jak znaleźć taką salę, w której wszystko będzie działać tak, jak tego oczekujesz. Po prostu określ interesujące Cię parametry i postaraj się o to, by lokalizacja tego miejsca pasowała wszystkim osobom, które mają brać w tym udział. 

Źródło: Sale konferencyjne - Confero Warszawa
  • Dzięki tej domenie zawsze udaje się nam znaleźć salę konferencyjną na wynajem by odbyło tam się szkolenie z udziałem pracowników naszej firmy.

  • Użytkownik Józef Ziółkowski dodał komentarz 2019-05-13 10:51:49
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis