Dane firmy

https://www.implantywroclaw.com.pl/


Dental Med


Kamieńskiego 142, 51-124 Wrocław

Tel: 604 609 012

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leczenie zębów i szerzej rzecz ujmując jamy ustnej nie zawsze jest proste. Część przypadków to naprawdę skomplikowane sytuacje, gdzie trzeba wykorzystać odpowiednie metody terapii z dziedziny stomatologii, a to bywa ściśle związane z zastosowaniem nowoczesnych technik. Dental Med jest placówką, jaka dysponuje odpowiednim zapleczem w tej kwestii. Oznacza to, że można z jej pomocą liczyć na uzyskanie pełnego wsparcia także wtedy, kiedy inny dentyści bezradnie rozłożyli ręce.

Odpowiednio przygotowana i wysoko oceniana przychodnia stomatologiczna we Wrocławiu może podejmować skuteczne interwencje w przypadkach nagłych, bo i takie się zdarzają. Niespodziewany, ostry ból zęba może mieć rozmaite podłoża, więc trzeba zwrócić się do ludzi, którzy są w stanie znaleźć dobre rozwiązanie. Kompleksowo wyposażone gabinety dają taką szansę, zwłaszcza że pracują w nich dentyści o nienagannych umiejętnościach i ogromnej wiedzy.

Źródło: Przychodnia stomatologiczna




  • Dental Med to jedna z największych i najpopularniejszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Oczywiście prywatnych. Leczę u nich zęby od lat i zawsze wychodzę od nich z uśmiechem na twarzy.

  • Użytkownik Ewa Mazurek dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

DCP Badania


Dyrekcyjna 37, Wrocław

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis