Dane firmy

https://www.district21.pl/kategoria-produktu/komplety-owiewek/komplety-owiewek-komplety-owiewek-dla-honda/komplety-owiewek-komplety-owiewek-dla-honda-cbr600rr-fairings/


District21


Solec 183a, 05-532 Solec

Tel: 609 902 094

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Propozycje przygotowane przez sklep District21.pl stoją na doskonałym poziomie w materii jakości. Każde akcesorium zostało wykonane z solidnych tworzyw i poddane licznym testom. Dzięki temu można być pewnym świetnego działania w różnych warunkach. Potencjał w tym zakresie jest bardzo duży, a oferowane rozwiązania są dedykowane w pierwszej kolejności jednośladom o sportowym charakterze. Zamówienia są szybko realizowane, a cennik jest atrakcyjny.

Komplet owiewek warto mieć w zanadrzu, ponieważ w praktyce często okazuje się, że ulegają one uszkodzeniom, zwłaszcza gdy maszyna jest intensywnie użytkowana. Plastiki do modelu Honda CBR 600RR są jednymi z popularniejszych w asortymencie. Wynika to z faktu, że japońskie motocykle są uznane przez polskich konsumentów za jedne z najlepszych na rynku. Co za tym idzie są powszechnie wybierane.

Źródło: Plastiki honda cbr 600rr
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis