Dane firmy

https://hydromech.eu/


HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, 55-095 Mirków

Tel: 882-115-810

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Siłowniki hydrauliczne to urządzenia wykorzystywane w formie napędów w automatyce przemysłowej, lecz nie tylko. Są one wykorzystywane tuż obok siłowników:

  • elektropneumatycznych,
  • pneumatycznych,
  • elektrycznych,
  • elektrohydraulicznych

Charakteryzują się one specyficznymi cechami i licznymi zaletami, dlatego też tak wiele klientów sklepu hydromech.eu decyduje się na ich zakup. Hydraulika siłowa może być nieco skomplikowanym zagadnieniem, dlatego też osoby mające problem z wyborem najodpowiedniejszych urządzeń, mogą kontaktować się z zatrudnionymi w sklepie specjalistami, którzy rozwieją ewentualne wątpliwości.

Zasada pracy siłowników opiera się na zamianie energii ciśnienia w cieczy na energię mechaniczną. Zazwyczaj cieczą tą jest olej mający odpowiednią gęstość. Co więcej, budowa takich urządzeń nie jest skomplikowana, ponieważ siłownik składa się m.in. z pokrywy (czołowej i tylnej), tłoczyska, korpusu w kształcie cylindra oraz elementów prowadzących. Siłowniki sterowane są przy użyciu rozdzielaczy i wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie niezbędne jest użycie bardzo dużej siły.

Źródło: Hydraulika siłowa
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Dental Med


Kamieńskiego 142, Wrocław

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis