Dane firmy

https://silowniki24.pl/Mocowanie-gorne-oko-c30


NOVATECH Mateusz Lorych


Dożynkowa 35, 64-100 Leszno

Tel: 660 678 158

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

W branżach takich jak budownictwo, transport, budowa maszyn, produkcja rolna czy utylizacja odpadów wykorzystuje się hydraulikę siłową. Mimo że działanie maszyn wykorzystujących ciśnienie cieczy wydaje się dość proste, to zdumiewa waga podnoszonych ciężarów i trudno sobie wyobrazić działanie jakiejkolwiek branży bez takich urządzeń jak siłowniki teleskopowe. Doskonałej jakości siłowniki:

  • podskrzyniowe,
  • frontowe,
  • wywrotu,
  • dwustronnego i jednostronnego działania

można nabyć w sklepie internetowym ze strony silowniki24.pl, który od wielu lat jest dystrybutorem tych urządzeń idealnie nadających się do wielu maszyn i urządzeń używanych w przemyśle.

Oferta wspomnianego sklepu jest bogata, dlatego każdy z pewnością znajdzie tu takie urządzenie, jakie jest mu potrzebne. Siłowniki te sprowadzane są od najlepszy europejskich producentów takich jak Di Natale, Chapel i Weber-Hydraulik. Dostępne są siłowniki różniące się wysokością, ilością stopni, skokiem siłownika, a także udźwigiem, dlatego, pragnąc wybrać odpowiednie urządzenie, warto skonsultować się z pracownikami firmy, która je sprzedaje.

Źródło: Siłowniki teleskopowe
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis