Dane firmy

https://www.opoka.waw.pl/wykopy-pod-fundamenty/


OPOKA - Wynajem koparek Warszawa


Kościelna 1, 05-126 Kąty Węgierskie

Tel: 696 689 633

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prace związane z budową każdego domu czy po prostu budynku, wymagają oczywiście na początek realizacji zadań związanych z wykonaniem wykopu pod przyszłe fundamenty. Tutaj praktycznie zawsze wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany, a więc koparki, które w wielu przypadkach najlepiej po prostu wynająć. Szukając firmy, u której pewnie można taki sprzęt wynajmować, dobrze jest zajrzeć na stronę opoka.waw.pl i poznać ogromne możliwości prawdziwych profesjonalistów.

Doświadczona i nowoczesna firma Opoka, stawia przede wszystkim na najlepszy na rynku sprzęt, maszyny niezawodne i bardzo wydajne, które do tego są obsługiwane przez najlepszych operatorów. Realizacja wykopów w Warszawie przebiega z tego powodu sprawnie, a to oznacza o wiele niższe koszty takiego przedsięwzięcia. Tylko z takimi specjalistami wykopanie fundamentów nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Źródło: OPOKA - Wykopy warszawa
  • Zlecałem im wykonanie wykopu pod fundamenty i uwinęli się z tym sprawnie. Trzeba przyznać, że dysponują nowoczesnym sprzętem, a i obsługa wie, jak się nim posługiwać. :)

  • Użytkownik satio dodał komentarz 2018-08-10 11:09:29
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, Piaseczno

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis