Dane firmy

https://eszkoleniabhp.com/szkolenie/szkolenie-bhp-elearning-pielegniarek-i-lekarzy-online


PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, 32-600 Oświęcim

Tel: 507 022 814

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zasady BHP, choć zasadniczo mają podobne brzmienie dla różnych grup zawodowych, mogą jednak różnić się dosyć istotnie, w zależności od konkretnego profilu danej specjalności. Inaczej, rzecz jasna, będą wyglądały tego typu reguły w pracy biurowo-administracyjnej, inaczej – w miejscach takich jak kopalnie, huty czy elektrownie. Szczególnie wartą gruntownego przeszkolenia grupą są wszystkie osoby, zatrudnione w służbie zdrowia.

Szkolenie BHP, którego adresatami są pielęgniarki, przeprowadzane online, to nowość na konkurencyjnym i nasyconym rynku usług szkoleniowych w naszym kraju. Warto odwiedzić witrynę, która działa pod adresem: eszkoleniabhp.com. Jest to wizytówka WWW renomowanej firmy, bardzo sprawnie działającej w tej dziedzinie szkoleń.

Decydując się na inwestycję w ich usługi, zyskamy gwarancję, że nie dojdzie do żadnych nieprzewidzianych przestojów podczas nauki, ani też żadna ważna informacja nie zostanie pominięta – co jest możliwe, gdy korzystamy z usług tradycyjnego nauczyciela.

Źródło: Szkolenie bhp pielęgniarki online - PPHU "BU-MOR"
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

toPROMO Advertising Group


Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis