Dane firmy

https://klinika.osrodek-oaza.pl/terapia/wspoluzaleznienie/


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Niestety, jest bardzo wiele osób, które na co dzień muszą mierzyć się z uzależnieniami. Jest jednak też całe grono osób współuzależnionych, które również muszą radzić sobie z problemem, który dotyczy ich bliskich i nie można o nich zapominać. Jak jednak radzić sobie z tak poważnym problemem, kiedy w problem uzależnienia jednej osoby zaangażowanych jest więcej osób? Można wtedy brać pod uwagę ośrodek leczenia uzależnień i współuzależnień, którego celem będzie pomaganie osobom w takiej sytuacji i rozpoczynanie nowego życia - bez nałogu. 

Wystarczy tylko wykonać pierwszy krok i zgłosić się do takiego ośrodka, który będzie potrafił się tym zająć. Na stronie klinika.osrodek-oaza.pl można zapoznać się z informacjami na ten temat i już wkrótce zdecydować się na to, że taka pomoc rzeczywiście jest potrzebna, żeby wyleczyć się z uzależnienia i na nowo prowadzić życie, które wolne będzie od tego problemu. 

Źródło: Ośrodek leczenia uzależnień i współuzależnień
  • Mój dziadek po śmierci babci trochę się załamał i zaczął pić. Pamiętam jak widziałam ile wódki dolewał do zwykłej herbaty... Straszne. Na szczęście pomogli mu w tej klinice.

  • Użytkownik Antonina Sobczak dodał komentarz 2018-04-16 16:00:08
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis