Dane firmy

https://osrodek.wielspin.pl/turnusy-rehabilitacyjne-dla-doroslych/


WIELSPIN Sp. z o.o.


Jeziorna 16, 62-100 Wągrowiec

Tel: 67 262 09 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

W życiu przychodzi taki moment, że zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy specjalisty. Jest wiele ośrodków, które oferują kompleksową opiekę zdrowotną. Osrodek.wielspin.pl jest oddalonym od zgiełku miasta, malowniczym miejscem na mapie Wielkopolski. Można tu odpocząć i zrelaksować się, a przy okazji poznać wielu ciekawych ludzi, którzy przyjechali tu, aby poprawić jakość swojego życia. Turnusy rehabilitacyjne nad jeziorem to  dobry pomysł dla osób, które straciły już nadzieję na wyzdrowienie.

Dzięki profesjonalnej kadrze czas pobytu w ośrodku wpłynie pozytywnie na psychikę, a oferowane przez lekarzy zabiegi pomogą szybko wrócić do zdrowia. Turnusy trwają 14 dni, a zakres rehabilitacji ustalany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Przeprowadzona w dniu przyjazdu konsultacja lekarska daje pewność, że zaproponowane leczenie okaże się skuteczne.

Oferta skierowana jest do osób, które m.in. chorują na stwardnienie rozsiane, poruszają się na wózku inwalidzkim, cierpią na schorzenia kręgosłupa, urodziły się z chorobą genetyczną, taką jak zespół Downa czy przeszły zabieg mastektomii.

Źródło: Turnusy rehabilitacyjne nad jeziorem
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis