Dane firmy

https://www.wolstal.com/ekspertyzy-i-opinie-techniczne/


WOLSTAL


Obornicka 330, 60-689 Poznań

Tel: +48 613 071 111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przed podjęciem działań budowlanych nieraz konieczne są opinie i ekspertyzy techniczne. Jeśli potrzebujesz opinii lub ekspertyzy, wejdź na wolstal.com i zapoznaj się z ofertą firmy z Poznania. Oferuje ona dokładne i profesjonalne ekspertyzy techniczne.

Specjalizuje się również w usługach projektowych. Wykonuje projekty konstrukcji budowlanych membranowych, aluminiowych czy ze szkła. W jej ofercie możesz znaleźć również projekty konstrukcji żelbetonowych, które odznaczają się niezwykłą trwałością. Dodatkowo, firma specjalizuje się również w optymalizacji konstrukcji. To dzięki optymalizacji możliwe jest ograniczenie wydatków na budowę danej konstrukcji. Firma WOLSTAL z siedzibą w Poznaniu za każdym razem stara się działać w pełni fachowo i dokładnie. Oferuje również możliwość wykonania baneru reklamowego.

Źródło: http://wolstal.com/ | Ekspertyzy techniczne
  • Konstrukcje zaprojektowane przez Wolstal to gwarancja tego, że będą one solidne i postawione w zgodzie z prawidłami budowlanymi. Po tym, jak wykonali nasze zlecenie, widać, że bardzo dobrze znają się na swojej robocie.

  • Użytkownik erori dodał komentarz 2019-03-29 10:35:13
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis