Dane firmy

http://www.halenabale.pl/


Zakład Mechaniczny Progress


Nowa Wieś Książęca 4a, 63-640 Bralin

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odpowiednie przechowywanie plonów i maszyn rolniczych to nie lada gratka. Należy pamiętać, że słoma, siano, czy ziarno wymagają określonych warunków, dzięki którym nie dojdzie do ich nawilgotnienia. Również maszyny powinno traktować się z należytym szacunkiem, ponieważ to one wykonują za nas ogrom pracy. 

Powyższe z pewnością ma na uwadze firma halenabale.pl, która jest czołowym producentem hal magazynowych. Dzięki proponowanym przez nią rozwiązaniom, wielu rolników zaoszczędziło na czasie. Nie potrzebowali bowiem zbędnych pozwoleń na wybudowanie tradycyjnych magazynów i garaży.  Warto również podkreślić, że hale powstają bardzo szybko. Dzięki specjalnym modułom można je złożyć jak przysłowiowe klocki Lego. 

Całość konstrukcji stworzona została z wysokiej jakości stali ocynkowanej, której niestraszne są złe warunki atmosferyczne. Dzięki temu producent może dać pewność klientowi, że hala będzie służyła mu przez wiele lat.

Źródło: Hale magazynowe producent - halenabale.pl




  • Zamówiona hala magazynowa u tego producenta okazała się być solidnie wykonana i myślę, że posłuży nam przez długi czas. Jestem też pod wrażeniem szybkości powstawania takiej hali - wielkie brawa!

  • Użytkownik orasicho dodał komentarz 2019-12-12 11:58:24
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Breston Sp. J.


Szarych Szeregów 27, Poznań

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis